Naprawa zamków Warszawa Targówek

Naprawa zamków Warszawa Targówek

Jeśli poszukujesz sprawdzonego ślusarza, działającego na terenie warszawskiej dzielnicy Targówek, który wykona naprawę zacinającego się zamka – trafiłeś w dobre miejsce. Pogotowie ślusarskie to najlepszy wybór!
Pogotowie zamkowe zatrudnia najlepszych specjalistów od zadań ślusarskich w mieście. Decydujemy się na współpracę z osobami, które posiadają ugruntowaną wiedzę i lata praktyki zawodowej oraz są zainteresowane dalszym rozwojem swoich kompetencji. Naszych pracowników kierujemy na specjalistyczne, cyklicznie odbywające się szkolenia, na których pozyskują informacje dotyczące rozwiązań z rynku zamków i zabezpieczeń. Szeroka wiedza pozwala im na doskonałą realizację usług ślusarskich, zarówno w przypadku prac na klasycznych, jak i na zaawansowanych technologicznie urządzeniach zabezpieczających domy czy biura.

Fachowo naprawiony zamek

Z serwisu zamków warto skorzystać nie tylko w sytuacji, gdy zamek całkowicie się zatnie, lecz również gdy pozornie wydaje się, że działa bez zarzutu. Raz na jakiś czas warto wezwać ślusarza, który oceni stan mechanizmu i dokona ewentualnych reperacji. Może się bowiem okazać, że pewne elementy są już wysłużone i zamek niekoniecznie zabezpiecza we właściwy sposób mieszkanie.
Bezpieczeństwo klientów jest dla nas bardzo istotne, dlatego zawsze dokładnie sprawdzamy, czy naprawa zamków przyniesie oczekiwany efekt. Jeśli jesteśmy przekonani, że zamek nie będzie gwarantował bezpieczeństwa mieszkańcom domu, proponujemy wymianę zamków. Jesteśmy przygotowani, aby wykonać ją od ręki, bowiem nasi pracownicy wezwani do serwisu zamków mają przy sobie zawsze mechanizmy takich firm jak Gerda, Dierre, Mottura, Ikon czy Salto i pomogą dobrać odpowiedni do modelu drzwi w Waszym mieszkaniu.

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na Targówku to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

Ślusarze z Pogotowia zamkowego Warszawa Targówek wykonają naprawę zamków oraz inne usługi ślusarskie zawsze, gdy pojawi się taka potrzeba, niezależnie od pory dnia czy nocy. Jesteśmy dostępni w każdy dzień tygodnia przez cały rok. Pracujemy również w święta. Zatem gdy tylko  masz problem z zamkiem w drzwiach, zadzwoń: 500-692-600!

Działamy po całej prawej stronie Warszawy:

Tarchomin
Białołęka
Bródno
Gocław