Naprawa zamków Warszawa Tarchomin

Naprawa zamków Warszawa Tarchomin

Naprawiamy zamki – profesjonalnie

Pogotowie zamkowe w Warszawie dzielnica Tarchomin to zespół wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy pomagają Państwu w trudnych sytuacjach z zamkiem, zawsze gdy konieczna jest naprawa lub wymiana posiadanego urządzenia.
Zajmujemy się naprawą zamków. W Warszawie prowadzimy także serwis zamków. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celach serwisowych – prowadzimy serwis Dierre oraz serwis Gerda, zamków znanych w świecie, renomowanych producentów. Ich produkty posiadają stosowne certyfikaty gwarantujące wysoki stopień bezpieczeństwa tych urządzeń.
Naprawianie zamków jest naszą specjalnością – do wykonywanej przez nas pracy zawsze podchodzimy z należytym zaangażowaniem i starannością. Dbamy o mienie i bezpieczeństwo naszych Klientów. Tylko bowiem sprawny i fachowo zamontowany zamek zapewnia Klientom spokojny sen i bezpieczeństwo na co dzień.
Pogotowie zamkowe świadczy usługi ślusarskie w zakresie awaryjnego otwierania drzwi, awaryjnego otwierania mieszkań, jak również awaryjnego otwierania samochodów. Wykonujemy także montaż i wymianę zamków, prowadzimy również sprzedaż zamków renomowanych producentów, takich jak Gerda, Mottura oraz Dierre.

Szkolenia to podstawa sukcesu firmy

Na Tarchominie w Warszawie prowadzimy pogotowie zamkowe, które tworzą wykwalifikowani ślusarze. Szkolimy zatrudnianych przez nas fachowców, by na bieżąco nabywali wiedzę o nowinkach ślusarskich. Nasi pracownicy uczestniczą w licznych szkoleniach branżowych, dzięki czemu potrafią pomóc Klientom w trudnych, awaryjnych  sytuacjach z zamkiem. Na rynku usług ślusarskich jesteśmy najlepsi!

Pracujemy przez całą dobę

Pogotowie ślusarskie Warszawa Tarchomin czynne jest 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dyżurujemy także w niedziele i święta. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, zatem jeśli zdarzy się awaria zamka, wybierzcie Państwo numer 500-692-600 i skontaktujcie się z nami! Profesjonalny ślusarz zjawi się na miejscu zdarzenia i oceni sytuację, a następnie zdecyduje o wyborze metody naprawczej. Polecamy się w szerokim zakresie usług ślusarskich.

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na Tarchominie to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

Działamy po całej prawej stronie Warszawy:

Białołęka
Targówek
Bródno
Gocław