Naprawa zamków Wawer

Naprawa zamków Wawer

Mogłoby się wydawać, że awaria zamków w drzwiach to sytuacja, która nas nie dotknie – przecież zamek w drzwiach działa bez zarzutu. Jednak zapewniamy, że nawet jeśli mechanizm zamkowy na pozór nie stwarza problemów, w każdej chwili może on ulec uszkodzeniu. Jeśli jednak znajdziesz się już w kryzysowej sytuacji, nie trać głowy i nie zamartwiaj się, bowiem na terenie dzielnicy Wawer działa profesjonalny zespół ślusarzy, którzy w każdej chwili przyjadą, aby podjąć się serwisu zamków.
 
Pogotowie ślusarskie Warszawa Wawer to firma, która na polskim rynku działa od ponad dwudziestu lat. Zależy nam na poziomie jakości świadczonych usług, dlatego decydujemy się na współpracę jedynie z wysoko wykwalifikowanymi ślusarzami, odznaczającymi się wiedzą, doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem do klienta.
Na rynku ślusarskim nieustanie pojawiają się nowości. Aby być na bieżąco nasi pracownicy wciąż się szkolą, uaktualniają swoją wiedzę. Możemy zapewnić, że dzięki swym poszerzanym umiejętnościom sprostają naprawie wszystkich rodzajów zamków!

Naprawiamy, wymieniamy i montujemy zamki

Wśród celów, do jakich dąży nasza firma, znajduje się zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa domu naszych klientów. Wiele zamków jest możliwych do naprawienia i przywrócenia im sprawności. Jednakże część z nich, która uległa nadmiernej eksploatacji nie nadaje się do dalszego użytkowania. Zawsze informujemy Państwa o takiej sytuacji, proponując wykonanie innej usługi - wymiany zamków. Może zostać ona zrealizowana podczas tej samej wizyty, gdyż ślusarze z Pogotowia zamkowego Warszawa Wawer posiadają ze sobą szereg zamków znanych i cenionych na polskim rynku firm produkujących zabezpieczenia, takich jak Gerda, Dierre, Ikon, Salto, Mottura. Możliwość zakupu mechanizmów zamkowych od naszych pracowników ma, oprócz oszczędności czasu, jeszcze jedną zaletę - dobór przez profesjonalistę właściwego zamka do modelu drzwi.

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na Wawrze to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

Na Państwa zgłoszenia czekamy całą dobę - jesteśmy przygotowani do wykonania naprawy zamków o każdej porze dnia i nocy, we wszystkie dni tygodnia. Jeśli poszukujesz ślusarza, który zajmie się naprawianiem zamków w dzień świąteczny bądź nie możesz czekać na fachowca w długiej kolejce klientów - zadzwoń do nas: 500-692-600.


Działamy po całej prawej stronie Warszawy:


Tarchomin
Białołęka
Targówek
Bródno
Gocław