Naprawa zamków Wołomin

Naprawa zamków Wołomin

Kiedy zamek w Twoich drzwiach przestaje właściwie pracować, zacina się i zastanawiasz się, co powinieneś z tym zrobić - najlepiej zadzwoń po Pogotowie ślusarskie Wołomin! Nasza firma działa na rynku od ponad dwudziestu lat. Zajmujemy się wszelkimi usługami ślusarskimi, sprawnie i precyzyjnie. Możesz oddać w nasze ręce swój zepsuty zamek, a po chwili będzie działał jak nowy.
Przyczyn zepsucia zamków może być wiele. Możliwe, że mechanizm zestarzał się lub któraś z jego wewnętrznych części przesunęła się i uniemożliwia prawidłowe działanie. Nie polecamy naprawy zamków na własną rękę. Przede wszystkim dlatego, że bardzo ciężkie jest ustalenie, która część mechanizmu uległa zniszczeniu. Dodatkowo przy wykonywaniu takich czynności na własną rękę bardzo łatwo uszkodzić drzwi i tym samym narazić się na kolejne niepotrzebne koszty. Ślusarze z Pogotowia zamkowego Wołomin są wyposażeni w profesjonalny sprzęt do naprawiania zamków. Jedynie on daje możliwość bezszkodowej naprawy zamków.

Szkolimy się by najlepiej radzić sobie z zamkami.

Nasi pracownicy są specjalnie przeszkoleni do serwisu zamków wszystkich marek, także Gerda czy Dierre. Żadne mechanizmy, nawet te najbardziej nowoczesne nie stanowią dla nich problemu. Ślusarze z Pogotowia zamkowego Wołomin biorą regularnie udział w szkoleniach branżowych, a ponadto dysponują wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą na temat ślusarstwa.
Niestety zdarza się, że ślusarze przyjeżdżając do Państwa stwierdzają, że zamek nie nadaje się do naprawy, a jedyne co można zrobić to go wymienić. Nie musisz się tym jednak przejmować, ponieważ nasi pracownicy zawsze są przygotowani i posiadają przy sobie szereg zamków różnych, renomowanych marek, które pomogą dopasować do drzwi, a następnie od ręki zamontują.

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Wołominie to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

 
Poza sprawnym i solidnym wykonywaniem napraw zamków mamy dodatkowy atut, jakim jest nasza całodobowa praca. Nie muszą się już Państwo martwić, że wizytę trzeba umówić z kilkudniowym wyprzedzeniem i dostosować swój czas do ślusarza. Jedyne co trzeba zrobić to zadzwonić na naszą infolinię: 500-692-600. Jeden z naszych specjalistów wyruszy do Państwa zaraz po otrzymaniu zgłoszenia. Zapraszamy!


Działamy po całej prawej stronie Warszawy:


Tarchomin
Białołęka
Targówek
Bródno
Gocław