Montaż i wymiana zamków Wołomin

Montaż i wymiana zamków Wołomin

Jeżeli planujesz wymianę zamków w drzwiach, potrzebujesz ich naprawy lub z innych przyczyn potrzebujesz ślusarza, który przyjedzie do Ciebie o dowolnej porze dnia lub nocy i pomoże rozwiązać Twój problem - dobrze trafiłeś! Pogotowie ślusarskie Wołomin specjalizuje się w usługach ślusarskich od ponad dwudziestu lat. Zakładanie zamków to tylko jedna z naszych usług. Naszym klientom pomagamy również przy naprawie zamków, a także gdy niezbędne jest awaryjne otworzenie mieszkania lub samochodu. Zaufało nam już tysiące osób z całej Polski, a nasi klienci zawsze do nas wracają!
Odpowiedni montaż zamków to gwarancja bezpieczeństwa. Zamek pełni swoją funkcję jedynie, gdy jest prawidłowo założony. Tylko wtedy można mieć pewność, że chroni on nasze mieszkanie, biuro czy garaż w odpowiedni sposób. Lepiej nie powierzać tak ważnych zadań zwykłym amatorom. Jeśli chcą mieć Państwo przekonanie, że montowanie zamków zostanie przeprowadzone we właściwy sposób, oddajcie to zadanie w ręce ślusarzy z Pogotowia ślusarskiego Wołomin.

Profesjonalnie zamontowane zamki

Specjaliści zatrudniani w naszej firmie to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wymiana czy montaż zamków to dla nich codzienność. Nasi ślusarze przechodzą szereg szkoleń zawodowych, dzięki którym doskonalą swoje umiejętności. Dzięki kursom mogą poradzić sobie z każdym zadaniem, nawet wymagającym znajomości nowoczesnych rodzajach zabezpieczeń.
Pracownicy Pogotowia ślusarskiego Wołomin mogą również doradzić Państwu, jaki zamek jest najbardziej odpowiedni do danego rodzaju drzwi. Wiemy, że nie każdy zna się na tego typu sprawach i właśnie dlatego nasi fachowcy przyjeżdżają do Państwa z zestawem zamków, z których pomagają wybrać ten, który będzie spełniał Wasze wymagania. Montujemy zamki różnych marek, takich jak Gerda, Dierre czy Mottura. Dzięki temu mamy pewność, że trafimy w każdy, nawet najbardziej wymagający gust.

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Wołominie to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

 
Czymś co wyróżnia nas na rynku i za co cenią nas klienci jest bez wątpienia tryb naszej pracy. Pracujemy codziennie i całodobowo. Jesteśmy dyspozycyjni również w dni ustawowo wolne od pracy. Od Państwa zależy czy umówicie się z nami wcześniej na dowolną porę czy też zadzwonicie i poprosicie o przyjechanie natychmiast. U nas nie musicie czekać godzinami na swoją kolej. Wszystko, co musicie zrobić to zadzwonić na naszą infolinię: 500-692-600


Działamy po całej prawej stronie Warszawy:


Tarchomin
Białołęka
Targówek
Bródno
Gocław