Montaż i wymiana zamków Ząbki

Montaż i wymiana zamków Ząbki

Awaria zamka? Pomożemy!

Wymiana zamków w Ząbkach, montowanie zamków, awaryjne otwieranie aut - między innymi tymi usługami ślusarskimi zajmujemy się każdego dnia. Kim jesteśmy? Grupą profesjonalnych, świetnie przeszkolonych ślusarzy. Pogotowie zamkowe w Ząbkach wyróżnia się na tle konkurencji solidnym, niezwykle szybkim i perfekcyjnym działaniem. Nasze ceny zaś są bardzo przystępne.
Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości – zamki Gerda, zamki Dierre czy zamki Mottura zawsze są u nas dostępne. Żadna awaria nie jest dla nas problemem, nasi ślusarze poradzą sobie z nią w mgnieniu oka. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Najlepsi ślusarze to my!

Wszyscy ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym w Ząbkach regularnie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach branżowych. Bardzo dbamy bowiem o najwyższą, światową jakość świadczonych przez nas usług ślusarskich.
Dysponujemy najlepszym sprzętem, takim, jak choćby zamki Mottura, zamki Dierre czy zamki Gerda. Czym się zajmujemy? Montowanie zamków, zakładanie zamków w Ząbkach czy awaryjne otwieranie mieszkań – to nasze codzienne obowiązki. Zawsze wykonujemy je z niezwykłą precyzją i zaangażowaniem. Wszak satysfakcja Klientów to nasz priorytet!

Do usług przez całą dobę!

Ślusarze pracujący w Pogotowiu zamkowym w Ząbkach są do Państwa usług przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Dlaczego zdecydowaliśmy się na taki system? Bo awaria może zdarzyć się w każdym momencie.
Zakładanie zamków w Ząbkach, montaż i wymiana zamków, awaryjne otwieranie drzwi – tym się zajmujemy. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy z powagą i zaangażowaniem.
Aby zgłosić się do nas, wystarczy zadzwonić pod numer – tel. 500-692-600. Nasi ślusarze zajmą się resztą – fachowo i profesjonalnie. Pogotowie zamkowe w Ząbkach to najlepszy wybór. Warto przekonać się o tym. Zawsze wyprzedzamy konkurencję!

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy w Ząbkach to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie


Działamy po całej prawej stronie Warszawy:


Tarchomin
Białołęka
Targówek
Bródno
Gocław