Montaż i wymiana zamków Warszawa Targówek

Montaż i wymiana zamków Warszawa Targówek

Pogotowie ślusarskie Warszawa Targówek to firma, która na polskim rynku działa od ponad dwudziestu lat. Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w świadczeniu usług ślusarskich, takich jak wymiana i zakładanie zamków. Posiadamy doskonałą renomę zarówno wśród osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji publicznych, dla których wykonywaliśmy tego rodzaju zlecenia. Teraz i Ty możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów!

Posiadamy wszystkie zamki do drzwi mieszkań

Zatrudnieni u nas specjaliści to ślusarze z wieloletnim doświadczeniem i niezbędnymi kwalifikacjami. Systematycznie aktualizują swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w branżowych szkoleniach, na których poznają nowości z rynku zamków i zabezpieczeń. Potrafią sprostać każdego rodzaju wyzwaniu ślusarskiemu. W bezpieczny i prawidłowy sposób wykonają montaż zamków dla mieszkańców warszawskiej dzielnicy Targówek.
Warto inwestować w ochronę domu – a zamek to klucz do bezpieczeństwa! Z tego powodu polecamy powierzenie montowania zamków profesjonalistom. Kompetentni eksperci z Pogotowia zamkowego Warszawa Targówek doradzą Państwu bowiem, jaki mechanizm zamkowy wybrać, aby pasował do modelu drzwi i spełniał Wasze oczekiwania. Oferujemy możliwość zakupu zamków od naszych pracowników. Proponujemy wybór spośród zamków cenionych producentów – Gerda, Mottura, Dierre, Ikon, Salto.

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na Targówku to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

System naszej pracy jest dostosowany do potrzeb naszych klientów – jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, przez okrągły rok. Zdarzają się sytuacje, w których interwencja ślusarska jest nieodzowna w trybie natychmiastowym. W takich chwilach możesz dzwonić do nas – jesteśmy znani z niezwykle szybkiego czasu reakcji na zgłoszenie. Jeśli potrzebujesz usługi wykonanej o nietypowej porze ze względu na swój czas pracy bądź inne zobowiązania – przybędziemy punktualnie o wyznaczonej godzinie. Cenimy Twój czas i zawsze realizujemy zlecenie najszybciej jak to możliwe.
 
Sprawdź nas już teraz – na pewno nie rozczarujesz się jakością naszej pracy! Zapraszamy do kontaktu: 500-692-600.

Działamy po całej prawej stronie Warszawy:

Tarchomin
Białołęka
Bródno
Gocław