Pogotowie ślusarskie Warszawa Targówek

Pogotowie ślusarskie Warszawa Targówek

Pogotowie ślusarskie Warszawa Targówek to firma działająca na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Kluczem do sukcesu naszej firmy jest stawianie na najwyższą jakość usług. W tym celu stworzyliśmy sprawnie działającą strukturę, dbamy o zatrudnianie najlepszych specjalistów, wyposażenie w nowoczesne narzędzia do pracy, dostosowaliśmy czas działania do potrzeb klientów, reagujemy natychmiastowo na każde zgłoszenie.
 
Podejmiemy się wszelkich zadań związanych z zamkami, poczynając od ich wymiany, montażu, naprawy, na awaryjnym otwieraniu kończąc. Poradzimy sobie z usunięciem awarii zamków w drzwiach domów, mieszkań, biur oraz innych pomieszczeń, jak również w drzwiach samochodów. Masz nietypowe zlecenie i zastanawiasz się, kto mógłby się go podjąć? Skontaktuj się z nami: 500-692-600. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe, ślusarskie wyzwania!
 
Nasi pracownicy to doświadczeni i wysoko wykwalifikowani fachowcy, którzy doskonale orientują się w tajnikach swojego zawodu. Przez lata swojej pracy doskonalili umiejętności, zatem jesteśmy pewni, że prawidłowo wykonają zlecone im zadanie, niezależnie od stopnia jego trudności.
Każdy z zatrudnionych w naszej firmie specjalista systematycznie uczestniczy w szkoleniach z zakresu nowych rozwiązań branży ślusarskiej. Dzięki temu doskonale orientuje się nie tylko w klasycznych modelach zamków, lecz również we wszelkiego rodzaju innowacjach. Ponadto, każda z ekip ślusarskich jest wyposażona w nowoczesne, specjalistyczne narzędzia, które pozwalają na niezwykle precyzyjne prace na mechanizmach zamkowych.

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na Targówku to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków  

Na naszą infolinię spływają różne zgłoszenia – jedne wymagają natychmiastowej interwencji, tak jak ma to miejsce w przypadku awaryjnego otwierania drzwi czy aut, zaś inne są zgłaszane z pewnym wyprzedzeniem. Gdy konieczna jest pomoc od razu – przybywamy błyskawicznie, gdy z wyprzedzeniem – jesteśmy na czas. Pogotowie zamkowe Targówek to gwarancja punktualności i pewność, że czas realizacji zamówienia będzie najkrótszy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Działamy po całej prawej stronie Warszawy:

Tarchomin
Białołęka
Bródno
Gocław