Pogotowie ślusarskie Warszawa Gocław

Pogotowie ślusarskie Warszawa Gocław

Pogotowie ślusarskie Warszawa Gocław oferuje najwyższą jakość świadczonych usług ślusarskich. Do grona naszych klientów należą setki osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Jesteśmy sprawdzoną i rzetelną firmą, która wszystkie zlecenia wykonuje niezwykle starannie, precyzyjnie i sprawnie.
Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się świadczeniem usług ślusarskich wszelkiego rodzaju: montażem, wymianą i naprawą zamków, awaryjnym otwieraniem drzwi w mieszkaniach, domach lub pomieszczeniach, do których nasi klienci nie mogą się dostać, jak również awaryjnym otwieraniem samochodów. Chętnie doradzamy optymalne rozwiązania w zakresie doboru zamków i zabezpieczeń, które zagwarantują maksimum ochrony danego lokum. Każda z naszych usług jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów, w trosce o ich komfort i bezpieczeństwo.
 
Zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych ślusarzy. Każdy z naszych pracowników posiada doświadczenie i ugruntowaną wiedzę niezbędną do wykonywania swojego zawodu. Co więcej, inwestujemy w rozwój kompetencji naszej kadry – specjaliści z Pogotowia zamkowego uczestniczą w szkoleniach branżowych, dzięki którym szlifują swoje umiejętności i mogą świadczyć usługi ślusarskie dla naszych klientów, mieszkańców Gocławia, jak i innych dzielnic Warszawy, na najlepszym poziomie.

Przez całą dobę

Nasz czas pracy dostosowujemy do potrzeb klientów. Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli zaskoczyła Cię sytuacja wymagająca natychmiastowej interwencji ślusarskiej, skontaktuj się z nami. Przybędziemy niezwłocznie po otrzymaniu Twojego zgłoszenia. Proponujemy również możliwość umówienia wizyty na konkretną godzinę i dzień – będziemy punktualnie o umówionej porze. Każdą usługę wykonamy szybko, a jednocześnie niezawodnie.

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na Gocławiu to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków 

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy wątpliwości, jak również przyjmiemy zgłoszenie i umówimy wizytę naszego ślusarza. Skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer naszej infolinii: 500-692-600.


Działamy po całej prawej stronie Warszawy:


Tarchomin
Białołęka
Targówek
Bródno