Pogotowie ślusarskie Wawer

Pogotowie ślusarskie WawerPogotowie ślusarskie Warszawa Wawer to synonim najlepszej jakości usług ślusarskich. Na polskim rynku istniejemy od ponad dwudziestu lat, w trakcie których pomogliśmy w zamkowych problemach tysiącom mieszkańców stolicy. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie Twojego domu i poszukujesz doskonałych ślusarzy, którzy zapewnią ochronę Twojego lokum – wybierz właśnie nas!
Naszą ofertę dostosowaliśmy do potrzeb klientów. Wśród naszych usług znajdą Państwo zarówno montaż, wymianę i naprawę zamków, jak i awaryjne otwieranie wszelkiego rodzaju drzwi. Jesteśmy także przygotowani pod kątem technicznym do przeprowadzenia awaryjnego otwierania samochodów, bowiem każda z naszych ekip technicznych jest wyposażona w wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt ślusarski, który pozwala na otwieranie aut w taki sposób, aby na karoserii nie znalazły się żadne zarysowania.
 
Cieszymy się nienaganną opinią wśród klientów, którzy korzystali z naszych usług. W ogromnej mierze jest to zasługa zatrudnionych w firmie specjalistów – kompetentnych, wykwalifikowanych i doświadczonych ślusarzy. Nieustannie inwestujemy w kapitał ludzki i kierujemy pracowników na branżowe szkolenia, które dają im szansę na podnoszenie poziomu wiedzy. Stały kontakt z nowościami z rynku pozwala na realizację wszelkiego rodzaju usług ślusarskich, również tych, które są związane z pracami na nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie urządzeniach zabezpieczających domy i biura.

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na Wawrze to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków  

Aby móc wspierać Państwa w każdej sytuacji związanej z zamkami, również w tych kryzysowych i wymagających natychmiastowej interwencji, zdecydowaliśmy się na pracę przez 24h na dobę. Awaryjne otwieranie drzwi bądź wymiana zamków mogą być potrzebne w środku nocy lub w dzień świąteczny. W takich sytuacjach wystarczy skontaktować się z naszą infolinią, wybierając numer telefonu: 500-692-600. Pomoc zostanie do Państwa skierowana natychmiast po zakończeniu rozmowy.

Wybierz Pogotowie ślusarskie Warszawa Wawer – najlepszych specjalistów od usług ślusarskich!

Działamy po całej prawej stronie Warszawy:

Tarchomin
Białołęka
Targówek
Bródno
Gocław