Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa Targówek

Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa Targówek

Zamek w drzwiach Twojego auta nie chce się otworzyć? Zatrzasnąłeś kluczyki wewnątrz samochodu i nie wiesz co zrobić, by się do niego dostać? Takie sytuacje są zgłaszane do naszego Pogotowia ślusarskiego Warszawa Targówek codziennie! Z każdą z nich radzimy sobie pierwszorzędnie, bowiem na awaryjnym otwieraniu samochodów znamy się jak nikt inny!
Nasza firma ma ponad dwudziestoletnią tradycję działania na polskim rynku. Ten czas zaowocował w wypracowanie doskonałych rozwiązań, służących naszym klientom. Przede wszystkim zatrudniamy doskonałych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie otwierania aut. Znają oni konstrukcję samochodowego zamka i potrafią go otworzyć w bezinwazyjny sposób.

Bezinwazyjnie otwieramy każde auto

Postęp technologiczny sprawia, że na rynku zabezpieczeń drzwi samochodów pojawia się coraz więcej innowacyjnych rozwiązań. Aby sprostać otwieraniu samochodów w sytuacji awarii zamków konieczne jest ciągłe podnoszenie poziomu wiedzy. Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach, na których poszerzają swoje umiejętności i uaktualniają informację. Poradzą sobie z każdym, nawet najbardziej zaawansowanym technologicznie mechanizmem!
 
Pogotowie ślusarskie Warszawa Targówek inwestuje również w niezbędny sprzęt potrzebny do otwierania samochodów w bezpieczny sposób. Dzięki nowoczesnym narzędziom otwieranie samochodu jest znacznie łatwiejsze i wyjątkowo precyzyjne. Gwarantujemy Państwu, że po zrealizowanym przez nas zleceniu otrzymają Państwo otworzony samochód bez najmniejszych śladów działalności ślusarskiej. Żadnych zarysowań, wgnieceń czy innych szkód.

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na Targówku to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

 
Pracujemy przez 24 godziny na dobę, we wszystkie dni w roku. Możesz dzwonić po pomoc zawsze, gdy z różnych przyczyn nie będziesz mógł dostać się do swojego auta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno w dni robocze, jak i święta oraz weekendy! Nasz numer telefonu to: 500-692-600 Zapraszamy!

Działamy po całej prawej stronie Warszawy:

Tarchomin
Białołęka
Bródno
Gocław