Montaż i wymiana zamków Warszawa Tarchomin

Montaż i wymiana zamków Warszawa Tarchomin

Montujemy zamki

Pogotowie ślusarskie na warszawskim Tarchominie zatrudnia wyłącznie najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy doskonale znają się na wykonywanym zawodzie. Jesteśmy najlepszymi fachowcami od ślusarstwa na warszawskim rynku. Podejmiemy się otwarcia każdego zamka jaki nabyć można w naszym kraju. Uważamy, że nie istnieje zamek, którego nie potrafilibyśmy otworzyć, zamontować lub naprawić.
Montaż i wymiana zamków należy do naszych codziennych obowiązków. Zajmujemy się także wymianą zamków. Zawsze montaż zamków odbywa się z dbałością o mienie naszych Klientów. Po wykonanej usłudze na stolarce drzwiowej nie znajdą Państwo najmniejszego śladu, ani zarysowania.
Zakładanie zamków to nasza specjalność, podobnie jak montowanie zamków. Fachowo, na czas, bezinwazyjnie – tak działamy.
W stałej ofercie naszej firmy znajdują się zamki renomowanych producentów: zamki Gerda, zamki Dierre i zamki Mottura. Urządzenia te gwarantują Państwu wysoki stopień bezpieczeństwa.
Pogotowie ślusarskie, na Państwa zlecenie, wykona także awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań, jak również awaryjne otwieranie samochodów. Ponadto serwis zamków i naprawę zamków. Polecamy skorzystać z naszych umiejętności zawodowych!

Profesjonalni ślusarze

Pogotowie ślusarskie na Tarchominie w Warszawie tworzą najlepsi, profesjonalni ślusarze, którzy na rynku ślusarskim funkcjonują od wielu lat. Stawiamy na doświadczenie i wiedzę. Obecnie nasi specjaliści uczestniczą w licznych szkoleniach zawodowych, które wzbogacają posiadaną przez nich wiedzę. Systematycznie bierzemy udział w szkoleniach zawodowych, by szybko i sprawnie móc Państwu pomagać w usuwaniu awarii zamków. Polecamy nasze profesjonalne usługi ślusarskie.

24 h / dobę

Na Tarchominie w Warszawie pogotowie zamkowe czynne jest przez całą dobę. Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i wszystkie święta. Pomagamy Klientom zawsze, gdy pojawi się awaria zamka lub drzwi, nasze pogotowie zamkowe naprawi lub zamontuje każdy zamek. Ponadto wykonamy serwis posiadanych przez Państwa urządzeń zabezpieczających mienie. Telefon do nas 500-692-600

Dodatkowe usługi ślusarskie jakie wykonujemy na Tarchominie to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie


Działamy po całej prawej stronie Warszawy:


Białołęka
Targówek
Bródno
Gocław